Mięspek jest to marka produktów mięsnych produkowanych przez PPHU FENETRA Bogusław i Marek Kozubal spółka jawna w Mrowli.
Produkcja konserw odbywa się w nowo wybudowanym, nowoczesnym zakładzie, który posiada uprawnienia do sprzedaży na rynki Unii Europejskiej.

Numer weterynaryjny zakładu: 18164002.

Historia produkcji wyrobów mięsnych sięga 1991 roku, natomiast tradycja sięga trzech pokoleń , gdzie od 1959r dziadek właścicieli świadczył usługi "świniobicia" dla okolicznych gospodarzy, ojciec pracował w Rzeszowskich Zakładach Mięsnych.

W 1991 roku Marek Kozubal uruchomił Zakład Przetwórstwa Mięsnego i rozpoczął swoją historię przetwórstwa od uboju drobiu po produkcję pasztetów, wędlin drobiowych, wieprzowych i konserw mięsnych.
W 2007 roku przeniósł produkcję od nowo wybudowanego zakładu, gdzie wspólnie z bratem Bogusławem jest kontynuowana produkcja konserw mięsnych w puszkach i słoikach. Misją firmy jest zaoferowanie klientom produktów o bogatym i niepowtarzalnym smaku, wyprodukowanych w warunkach zapewniających najwyższe standardy bezpieczeństwa, w opakowaniach praktycznych w użyciu.
Na szczególne wyróżnienie zasługuje linia produktów "Konserwy Tradycyjne".
Zapraszamy do współpracy handlowej.

Firma we wrześniu 2016 roku otrzymała Orła Agrobiznesu za sukces rynkowy. Co jest potwierdzeniem realizacji założeń misji firmy.